Kurs angielskiego prawniczego

Przeprowadzamy kursy prawniczego angielskiego. Uczymy angielskiego dla prawników i notariuszy. Prowadzimy kursy przygotowawcze do specjalistycznych egzaminów, dzięki którym opanujesz słownictwo ściśle związane ze światem prawniczym oraz zaawansowaną gramatykę, często występującą w dokumentach prawniczych. Prowadzimy też kursy przygotowujące do egzaminów Business English.

Kurs TOLES

Kurs TOLES przeznaczony jest dla prawników, studentów prawa lub osób, które zamierzają studiować prawo za granicą. Przygotujemy Cię do tego kursu, nawet jeśli znasz angielski na średniozaawansowanym poziomie. Podniesiemy Twoje umiejętności angielskiego; zapoznasz się ze słownictwem prawniczym, które występuje w pracy każdego prawnika.

Kurs ILEC

Kurs ILEC pozwala zrozumieć prawo międzynarodowe – ukończenie go wiąże się z bardzo wysokim poziomem umiejętności prawniczego języka angielskiego. Przygotowania do tego kursu opierają się głównie na konwersacjach, wymianie korespondencji oraz odgrywaniu typowych sytuacji w miejscu pracy. Nauczysz się też specjalistycznego słownictwa, które obecne jest w dokumentach prawniczych. 


Zapraszamy do kontaktu!