Kurs Business English

Przeprowadzamy kursy przygotowujące do egzaminów Business English. W ramach kursów przygotowawczych nauczysz się komunikować się z użyciem specjalistycznego słownictwa. Polega on m.in. na odgrywaniu rzeczywistych sytuacji ze świata biznesu – dzięki temu poczujesz się swobodnie podczas egzaminu, a potem w pracy czy na delegacji. Z nami nauczysz się specjalistycznego słownictwa niezbędnego w środowisku biznesowym. Przeprowadzamy też kursy przygotowujące do egzaminów Legal English

Kurs Business English to idealna opcja dla osób, które posługują się językiem angielskim w pracy lub planują pracować w biznesie i używać języka angielskiego. W ramach kursu podszkolisz umiejętność pisania, czytania i mówienia. Nauczysz się przeprowadzać prezentacje w języku angielskim oraz opanujesz elementy negocjacji. 

Szkolenie Business English składa się z bloków tematycznych. Oprócz ogólnego języka biznesu, opanujesz słownictwo z takich dziedzin, jak marketing, rekrutacja, zarządzanie czy korespondencja służbowa. Dostosujemy się do Twojego poziomu, abyś doskonale opanował biznesowe słownictwo i zaawansowaną gramatykę.